Барај
%
×
slow morning - women'secret
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ001477
Isbn: YUAT04-8040-EASGRIGIO
990 МКД
792 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50505156 010
4.990 МКД
990 МКД
792 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1