Барај
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ000890
Isbn: I22T05-3007-EASBLU
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50505156 010
4.990 МКД