Барај
%
×
Springfield kids
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ000718
Isbn: E22T05-3121-EASBIANCO-VERDE
790 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 290 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Online Only SS
Состав 50% ПАМУК, 50% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara