Барај
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
GUESS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GSS014247
Isbn: W2BQ19KB7K2-G8X8
5.690 МКД
5.690 МКД
3.983 МКД
Заштеда: 1.707 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 41% Вискоза 54% Полиестер 5% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.773 МКД
Заштеда -30%
5.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.773 МКД
Заштеда -30%
5.390 МКД
Големина
XS
S
M
L