Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
GUESS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GSS013875
Isbn: V2BQ01KBC00-G4F7
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона Online Only FW
Состав 81% ПАМУК 16% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТАН

Trenutno nema komentara