Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
DAN JOHN

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: DJ000681
Isbn: E22V65-1238-PSWBIANCO
2.990 МКД
1.499 МКД
1.199 МКД
Заштеда: 1.791 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
Заштеда -60%
1.499 МКД
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL