Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214076_LL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 210717_PU
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214386_PU
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218088_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216592_PU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3586 {A0420A}360
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3334 {A0420A}360
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQB91 91780 AME
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215365_PU
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214585_LL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216690_PU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216313_PU
1.590 МКД