Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
SUPER DRY

ТОРБА

Шифра на артикл: SDW9110351A-9UN
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Детали 49x28x28cm