Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
SUPER DRY

ТОРБА

Шифра на артикл: SDW9110351A-11S
6.090 МКД
3.654 МКД
3.654 МКД
Заштеда: 2.436 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Детали 49x28x28cm