Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
PARFOIS

ТОРБА

Шифра на артикл: 212042_DM
1.390 МКД
695 МКД
556 МКД
Заштеда: 834 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 2% СИЛИКОН 98% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОРБИ 4387692-01
2.290 МКД
1.390 МКД
695 МКД
556 МКД
Заштеда: 834 МКД
Извести ме за попуст
2
1