Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
WOMEN'SECRET

ТОРБА

Шифра на артикл: 3066161-48

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% НАЈЛОН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОРБИ 4387692-01
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОРБИ 212042_DM
556 МКД
Заштеда -60%
695 МКД
1.390 МКД