Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОРБА
WOMEN'SECRET

ТОРБА

Шифра на артикл: 3066163-10
2.490 МКД
1.245 МКД
996 МКД
Заштеда: 1.494 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди