Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
WOMEN'SECRET

ТОРБА

Шифра на артикл: 3064295-28
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% НАЈЛОН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи