Барај
%
×
Forever denim with replay
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
PARFOIS

ТАБАКЕРА

Шифра на артикл: 211444_OR

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТАБАКЕРА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН