Барај
%
×
slow morning - women'secret
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
СПОРТСКИ ГРАДНИК
TOMMY JEANS

СПОРТСКИ ГРАДНИК

Шифра на артикл: THDW0DW16114-DW5
2.890 МКД
1.445 МКД
1.445 МКД
Заштеда: 1.445 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СПОРТСКИ ГРАДНИЦИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ЕЛАСТИН


2.890 МКД
1.445 МКД
1.445 МКД
Заштеда: 1.445 МКД
Извести ме за попуст
2
1