Барај
%
×
Forever denim with replay
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 214501_EC
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 217571_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 216777_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 215438_EC
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1