Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 213245_CA
1.790 МКД
1.790 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 4% ЦИНК 5% ПОЛИЕСТЕР 8% ПОЛИУРЕТАН 83% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 222314_BN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 4387703-55
Цена 1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218978NCU
Цена 1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 219447NCU
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218648NCU
Цена 1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
2
1