Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 1994541BN

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 7% ПОЛИЕСТЕР 93% ХАРТИЈА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 222314_BN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 4387703-55
Цена 1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218978NCU
Цена 1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 219447NCU
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218648NCU
Цена 1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 213245_CA
Цена 895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД