Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 208974_BN
1.690 МКД
845 МКД
761 МКД
Заштеда: 929 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 5% ПОЛИЕСТЕР 95% ХАРТИЈА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 213245_CA
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 211344_CA
806 МКД
Заштеда -55%
895 МКД
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 1994541BN
671 МКД
Заштеда -55%
745 МКД
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 175188_CA
1.190 МКД
1.690 МКД
845 МКД
761 МКД
Заштеда: 929 МКД
Извести ме за попуст
2
1