Барај
%
×
Forever denim with replay
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 207358_BG

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ХАРТИЈА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW9499 COT01 NAT
3.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW9495 COT01 BRO
3.690 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW5067 WOL01 CAM
4.590 МКД
Големина
M
L