Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS0200111100044
Šifra proizvođača: KS020011110
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200601600044
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111200044
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111000044
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200107400044
1.670 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200201900044
1.370 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000043001B
920 МКД