Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

СЕНКА ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KC000000305001B
Šifra proizvođača: KC000000305
1.420 МКД
1.420 МКД
710 МКД
Заштеда: 710 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕНКА ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000451001B
960 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000451002B
960 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458004B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458003B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458002B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293005B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293002B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293003B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293004B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293006B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000429001B
920 МКД