Барај
%
×
KIDS COLLECTION
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
TIMBERLAND

САНДАЛИ

Шифра на артикл: TA1MSY
0 МКД
7.290 МКД
5.832 МКД
Заштеда: 1.458 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  5.5
 • 37
  6
 • 37.5
  6.5
 • 38
  7
 • 38.5
  7.5
 • 39
  8
 • 39.5
  8.5
 • 40
  9
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 77010288-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220354_BK
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ THEN0EN02525-BDS
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMMONA-017
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67096743-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220353_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219945_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67065987-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50517374 001
8.472 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_BK
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL-001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
7.290 МКД
5.832 МКД
Заштеда: 1.458 МКД
Извести ме за попуст
2
1