Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67096743-99
Šifra proizvođača: 67096743
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ОВЧА КОЖА ПОСТАВА: 100% ОВЧА КОЖА ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧНА ГУМА ВЛОШКА: 100% ОВЧА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 77010288-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220354_BK
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ THEN0EN02525-BDS
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMMONA-017
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
7.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220353_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219945_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67065987-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50517374 001
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_BK
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL-001
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-001
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1