Барај
%
×
KIDS COLLECTION
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 220354_BK
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 77010288-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ THEN0EN02525-BDS
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMMONA-017
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67096743-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220353_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219945_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67065987-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50517374 001
8.472 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_BK
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL-001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1