Барај
%
×
Okaidi new collection
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
HUGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: HB50517374 001
0 МКД
10.590 МКД
8.472 МКД
Заштеда: 2.118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220354_BK
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ THEN0EN02525-BDS
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMMONA-017
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67096743-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220353_BK
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219945_BK
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67065987-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL-001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBIGMONA-00S
6.472 МКД
Заштеда -20%
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
10.590 МКД
8.472 МКД
Заштеда: 2.118 МКД
Извести ме за попуст
2
1