Барај
%
×
Forever denim with replay
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67025747-99
Šifra proizvođača: 67025747
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУТЕРАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИУТЕРАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИЕСТЕР ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218235_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219945_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67057700-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67065987-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50517374 001
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_BK
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL-001
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-001
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBIGMONA-00S
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLGYAM ELE03 BLACK
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLGRAY PAF21 BLACK
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67046318-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1