Барај
%
×
Forever denim with replay
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67014013-99
Šifra proizvođača: 67014013
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ГУМА ВЛОШКА: 100% ОВЧА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67065987-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50517374 001
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL-001
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-001
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBIGMONA-00S
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLGYAM ELE03 BLACK
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67046318-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218014_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJSA4143 EX074 S1013
11.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJSA4079 EX005 22222
11.690 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJSA4077 T9122 22222
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45RPF000TU-9999
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1