Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
STEVE MADDEN

САНДАЛИ

Шифра на артикл: SM11001846-998
6.190 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд STEVE MADDEN
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Ринстоне

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194761_SV
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25MPC0335J-0626
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27031502-PL
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.116 МКД
Заштеда -60%
5.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9