Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: D25SME00022-6001
6.790 МКД
5.432 МКД
5.432 МКД
Заштеда: 1.358 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196760_CA
2.290 МКД
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195805_CA
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25GVA00022-6029
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 3223014-55
2.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194685_CA
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27035911-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
4.399 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27016306-TA
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D15PAD022RY-6001
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194300_CA
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194299_CA
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 9883314-30
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41