Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: D45RLB02204-6001
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 75% КОЖА 25% ПУ100% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220354_CA
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67057703-CU
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218599_CA
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45GVA00043-6001
8.490 МКД
Големина
35
36,5
37,5
38,5
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219961_CA
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218473_CA
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_CA
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D35NRA04381-0013
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45NNB05422-6001
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 5167177-31
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJKRN LEA03 LUGGA
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67070445-CO
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1