Барај
%
×
Forever denim with replay
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
DESIGUAL

ШАЛ

Шифра на артикл: DG23WAIA18-9021
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 53% АКРИЛ 37% ПОЛИАМИД 10% ВОЛНА