Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
TRUSSARDI JEANS

ШАЛ

Шифра на артикл: TRJ000147
Isbn: 59Z003449Y099999-P754
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only FW
Состав 70%ВОЛНА 26%НАЈЛОН 4%ДРУГИ МАТРИЈАЛИ
Trenutno nema komentara