Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
TRUSSARDI JEANS

ШАЛ

Шифра на артикл: TRJ000146
Isbn: 59Z003449Y099999-B772
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70%Волна 26%најлон 4%други матријали
Trenutno nema komentara