Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 219566NCL
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 10000001
    10000001
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 50% ПАМУК 50% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20% ПОЛИУРЕТАН 80% ХАРТИЈА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWBG90 06320 TAU
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWSL90 06330 LTL
9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWPG90 06320 MLO
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 220168_BG
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219600_BG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP09-1008
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-1IY
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214811_TU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214245_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214267_BG
2.290 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1