Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
DESIGUAL

РАНЕЦ

Шифра на артикл: DG24SAKP09-1008
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 220132_WT
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217981_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 218919_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP14-1021
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217800_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP22-1001
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217059_OW
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216307_EC
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216559_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216347_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214241_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214245_EC
2.290 МКД
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1