Барај
%
×
Forever denim with replay
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 214811_NV
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 40% ЦИНК 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1