Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
TIMBERLAND

РАНЕЦ

Шифра на артикл: A2QDQ-E34
3.790 МКД
3.790 МКД
2.274 МКД
Заштеда: 1.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав НАДВОРЕШНОСТ: 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
3.790 МКД
3.790 МКД
2.274 МКД
Заштеда: 1.516 МКД
Извести ме за попуст
2
1