Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 195717_BL
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полистер /Лице: 20%Полистер, 30%Полиуретан, 50%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 202916_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 203119_BL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 202790_BL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 202701_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 200251_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 198139_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 197069_BL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196610_BL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД