Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 194742_BK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Полиестер / Надворешност: 20%Цинк, 80%Акрил / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 196609_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012826
5.750 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012712
6.690 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012638
5.750 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012547
5.750 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 194129_BK
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ K60K609293-BDS
8.690 МКД
Заштеда -20%
10.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012512
6.190 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012464
6.190 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012298
7.590 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL009040
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RPL009047
7.390 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД