Барај
%
×
Geox - step out in style
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
SPRINGFIELD

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 0666381-44

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% АКРИЛ