Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
LEVI'S

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 222283-11-56
1.390 МКД
1.112 МКД
1.001 МКД
Заштеда: 389 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Акрил / 3% Памук / 1%

Trenutno nema komentara
1.390 МКД
1.112 МКД
1.001 МКД
Заштеда: 389 МКД
Извести ме за попуст
2
1