Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 219771_GD
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221795_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 222002_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221095_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221794_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 222032_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221796_GD
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221939_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215407_GD
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221111_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221258_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218546_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1