Барај
%
×
Live in LEVIS
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 206913_GD
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% АКРИЛ 80% БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220780_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220612_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220773_GD
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217634_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218552_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215584_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215397_GD
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220319_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215967_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217678_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220299_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220303_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1