Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 214117_BL
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 30% ЦИРКОНИУМ 70% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218835_BL
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219029_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218910_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214119_BL
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214116_BL
176 МКД
Заштеда -55%
195 МКД
390 МКД
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД
Извести ме за попуст
2
1