Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 211766_BL
590 МКД
295 МКД
266 МКД
Заштеда: 324 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% КАМЕН 50% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218835_BL
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219029_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218910_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214119_BL
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214117_BL
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214116_BL
176 МКД
Заштеда -55%
195 МКД
390 МКД
590 МКД
295 МКД
266 МКД
Заштеда: 324 МКД
Извести ме за попуст
2
1