Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 211732_BL
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% ГЛАЗУРА 80% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218835_BL
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219029_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218910_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214119_BL
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214117_BL
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 214116_BL
176 МКД
Заштеда -55%
195 МКД
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 211766_BL
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Големина
S
M
L