Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 203363_BL
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 10%ЕНАМЕЛ, 10%СТАКЛО, 80%ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220040_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219983_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220318_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218492_ID
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 213837_RY
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218835_BL
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219029_BL
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218910_BL
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L