Барај
%
×
Okaidi new collection
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
PARFOIS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: 216278_BM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК / ЛИЦЕ: 30% ЖЕЛЕЗО 70% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219053_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219051_GD
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219047_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 216299_PE
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219061_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 1687991RD
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217129_HM
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217548_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217130_HM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217127_HM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 216269_BM
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 160035_FU
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД