Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
PARFOIS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: 211456_PE
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЖЕЛЕЗО / ЛИЦЕ: 10% ЖЕЛЕЗО 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 30% АКРИЛ 50% ЦИНК

Слични производи

990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1